Technologie pro nás

Každý den moc ráda pracuji na počítači. A počítač je vlastně můj denní chleba. Takže se mi nikdo nemůže divit, že taky trpím bolestmi zad. Já vím, že si za to mohu sama, ale vlastně moje práce a taky zábava je na počítači. Vezměte si, že jedenáct hodin pracuji na počítači. Z toho mám tři patnácti minutové přestávky, ale bohužel mi to nepomáhá. Pracuji s informačními technologiemi, takže si nemůžu ani moc vyskakovat, že nemám na to čas. A navíc chci být v práci nejlepší. Možná jsem workoholik, ale věřte mi, že já momentálně peníze opravdu hodně potřebuji. Bohužel jsem zadlužená, a ještě potřebuji synovi kupovat různé věci. Takže jsem si řekla, že nejlepší bude, když si taky najdu nějaké kurzy třeba jógy anebo gymnastiky. Protože práce s informačními technologiemi je taky opravdu náročná nejen fyzicky, ale taky psychicky.

Mobil je pro mě velmi důležitý.

A mě třeba moje máma říká, jak můžu být unavená z toho, když sedím jenom u počítače. Já vím, je to skoro takový paradox. Jenomže když to tak vezmu, tak dlouhé sezení je taky opravdu náročné. Všechno mě bolí a já musím říct, že někdy už si připadám jako zkamenělá. Proto jsem si řekla, že když budu chodit na nějaké cvičení, že to bude dobré. Potom jsem taky díky informační technologií přišla na to, že si můžu obnovovat různé dokumenty v počítači.

U počítače sedím denně.

Takže mimo cvičení jsem se taky naučila to, že díky informační technologii zvládám taky i více věcí. Informační technologie je tady vlastně pro nás, aby nám zjednodušovala život. Stejně tak jako další cvičení. Proto jsem taky doporučila svému bratrovi, který taky pracuje na počítači a s informačními technologiemi, aby taky cvičil, protože do budoucna to potom odnesou hlavně záda a taky klouby. A když vy pracujete s počítačem, tak si dáváte taky různé cvičební praktiky? Možná to je pro vás zbytečné, ale věřte, že není. 

Doporučené články