Počítač pro mě

Myslím si, že mnoho lidí se zajímá o informační technologii. A nemusí to být pouze z důvodu toho, že v tom lidé chtějí pracovat anebo v tom chtějí studovat. Já jsem zažila opravdu mnoho situací, když jsem potřebovala perfektně ovládat počítač a taky informační technologie. Bohužel, ale vždycky dopadnu tak, že se v tom nevyznám, protože na to prostě nemám buňky. A vy by se možná smějete a říkáte si, že na tom absolutně neexistují žádné buňky. Že na informační technologie a obecně počítač se člověk musí naučit, aby to všechno pochopil. Protože věřte mi, opravdu to není jednoduché. Já sama kolikrát jsem si říkala, že bych se mohla perfektně naučit na počítači. Jenomže vždycky když to zkusím, tak se dokážu soustředit pouze tak půl hodiny a potom mi to už nejde. Ale ne, že bych byla líná. Tohle vůbec ne. Víte, mě to prostě jenom nejde.

 
Pracujete na počítači?
 

A já si říkám, že možná asi nemám žádnou trpělivost anebo soustředění. A řekla jsem si tedy, že se sice budu vzdělávat a dál učit, protože je to potřeba, tak se ale budu pořádně snažit. Chtěla jsem totiž být taky v něčem dobrá. Já se sice vyznám třeba ve zvířatech a v zoologii, ale to přeci není všechno. Podle mého názoru má mít člověk více možností a větší rozhled tak, aby uspokojili všechny okolo.

Chvci umět lépe s počítačem.

Samozřejmě to nemyslím úplně doslova, aby člověk měl pět vysokých škol, ale všeobecně takový malý rozhled se vždycky hodí. Proto jsem se rozhodla, že si udělám počítačový kurz. Zrovna jsem u nás ve městě jeden našla, který trvá půl roku a slibuje opravdu excelentní výsledky. A taky práce s Wordem, což se mi skvěle hodí. Tak jsme s i řekla, proč ne. těším se, že taky potkám nové lidi, nové studenty a taky bude prima, že si v kurzu budeme všichni pomáhat. Líbilo by se vám to? Pokud ano, tak neváhejte a zkuste se podívat, jestli taky najdete nějaký kurz. 

Doporučené články