Příjemná látka

Vždycky mě těší, když mi třeba moje rodina nebo moji přátelé pochválí, co jsem zase udělala za výtvor. Věřte mi, jak jsem opravdu šikovná krejčová. Ale abych pravdu řekla, ze začátku jsem krejčová vůbec být nechtěla. Chtěla jsem být pekařka, stejně jako moje máma. Moje máma peče opravdu perfektní dorty a umí taky ten nejlepší chleba, který jsem kdy jedla. A proto jsem taky chtěla jít v máminých stopách. Můj otec je sice taky pekař, ale tohle vůbec nedělal, protože ho to nebaví. A nakonec otec dal přednost tomu, že je raději kuchař ve školní jídelně. Prý ho vaření hodně baví, takže jeho zaměstnání v restauraci a ve škole je prý jeho vysněné zaměstnání.

Šusťák je příjemný.

No budiž. Každý ať si dělá to, co chce, hlavně když ho to uživí a baví ho to. A já jsem si řekla, že budu prostě krejčová anebo švadlena. Pořídila jsem si tedy jako náctiletá krejčovské panny a také různé látky a materiály, bych se potom později mohla učit jako samouk. Pořídila jsem se také šusťákoviny. A šusťákovina se měří právě na metráž, takže já jsem si vzala více metráži šusťákoviny, abych byla potom do začátku nějak více zásobená, abych mohla více šít moje vysněné oblečení a ta podobně. A je jasné, že já jako nováček nebudu umět zázraky a že ne všechny moje výrobky budou přímo dokonalé.

Mám doma plno látek.

Takže jsem také počítala s tím, že udělám někdy nějakou chybu, takže samozřejmě nějakou šatovku anebo šusťákovinu na metro budu jistě potřebovat více. A šusťáková metzráž je taky skvělá v tom, že tento materiál je opravdu velmi pevný a je vážně skvělý právě pro začátečníky, jako jsem já, Těší mě, že mě také paní prodejkyně z webu prima-obchod.cz upozornila, ať nedělám při šití nějaké chyby, za což jsem byla vděčná. A šusťákovinu metráž seženete jak tady na webové stránce, tak taky samozřejmě ve speciální prodejně, kde si jistě pak vyberete v několika barvách, které vám budou vyhovovat.

Doporučené články