Autíčko

Lidé už jsou v dnešní době zvyklí na dopravní prostředky, protože je to mnohem rychlejší než pěšky a navíc někdy člověk opravdu nemá sílu na to jít pěšky. To, co by trvalo autem deset či patnáct minut by trvalo i hodinu pěšky, možná i více, záleží, jak rychle bychom šli či jak rychle pojedeme autem. To všichni víme. Auta jsou součástí nás všech a pokud ne přímo auta, tak třeba autobusy či tramvaje a metro, je to zkrátka něco, co všichni využíváme, obzvlášť ve větších městech, kde tramvaje jezdí co pár minut a proto není tak těžké se někam dostat prakticky okamžitě. Tramvaje jezdí opravdu často, pokud čekáte na zastávce, která je na hlavní trase a ne někde, kde skoro žádná tramvaj nejezdí.

auto

Ve velkých městech máte šanci opravdu obrovskou, že se někam dostanete včas, protože pokud vám ujedete jedna tramvaj, pojede za většinou čtyři minuty hned další. A to je velmi dobrý čas, nikde tedy nemůžete přijít pozdě a vymluvit se na to, že vám ujela tramvaj. Všichni totiž ví, že jezdí velmi často a ujet vám nemohla, protože jste hned za pár minut mohli nastoupit do další. Ve větších městech je tedy oblíbená městská hromadná doprava, protože je rychlejší a tramvaj se většinou nedostane do žádné zácpy. Co se ale do zácpy dostat může je auto. Lidé ve větších městech autem moc nejezdí, protože právě paradoxně by autem přijeli pozdě, jelikož se velmi často v takovýchto městech objevují kolony a vy máte velkou šanci se do jedné z nich dostat.

auto

Lidé z menších měst nebo vesnic však auto velmi rádi využívají. Navíc pokud jezdíte do práce větší vzdálenosti, rozhodně je pro vás lepší využít auto než MHD, protože v tomto případě je auto zase mnohem rychlejší prostředek, pokud jedete někam dál. Nemusíte přesedat a jedete tam přímo. Nikde se nezastavujete, pokud nepotkáte kolonu. Lidé auto milují a skoro každá rodina má auto, protože je to něco, bez čeho si život představit nedokážeme. Lidé se o svá auta také starají jako o miminka a používají k tomu různé prostředky, například autofólie http://www.nanofilms.cz/, které ochrání skla auta.

Doporučené články