Vyčistěte si svá játra pomocí čaje z ostropestřce.

Máte skvrny na svém těle, které jste neměli? Cítíte se celkově delší dobu unavení, ale nevíte, čím by to mohlo být? Sladkosti ani káva na vás nezabírají? Naše tělo je velmi chytré, a tak co mu dáváme to nám také ukazuje. Jak to vlastně, ale myslíme? Ostropestřec je bylinka, která pomáhá k detoxikaci organismu. Je výborná pro naše játra, která se také podílejí na tvorbě žluči, zpracování živin, ukládání železa, ale spoustě dalších věcí, které jsou pro naše tělo naprosto důležité. Často na ně zapomínáme a myslíme si, že fungují zcela bezchybně a jsou naprosto zdravá.

čaj

Jenomže jakmile nastane nějaký zdravotní problém hledáme najednou příčinu což je pozdě. Proto je dobré si udělat čas od času ostropestřec čaj a pomoci našemu tělu v detoxikaci. Regulace hladiny hormonů je to, co nám také zajišťují naše játra. Ostropestřec navíc napomáhá i k vyrovnanému trávení. Proto se také říká, že mozkem našeho těla jsou střeva. Pokud tedy máme zaneřáděná střeva a pokoušíme se přemýšlet nad tím proč nás tak často svědí kůže nebo snad máte nějakou tu alergii měli bychom se na ně také zaměřit. Vyvážená strava nám pomůže k tomu, abychom se cítili dobře, a to i naše orgány.

ostropestřec

Budeme mít i více energie a celkově budete vypadat velice dobře. Nenajdeme spásu v různých drahých kosmetických přípravcích, které mají být naprosto zázračné, ale ten zázrak musíme hledat v sobě a v našem těle. Proč si myslíte, že dříve se lidé stravovali jinak a byli přesto hubení a neměli žádné nemoci? Pohybovali se na vzduchu a jejich strava byla převážně z domácích surovin, které si vypěstovali. Proto místo pravidelného přísunu čokolády, brambůrek a dalších sladkých nápojů si pojďme raději uvařit tento lahodný čaj, nasypat si do misky nějaké ty zdravé oříšky a projít se několik desítek minut na vzduchu. Naše tělo nám tak rozhodně poděkuje. Pokud si navíc nevíte rady a potřebujete poradit s našimi produkty tak neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se již dnes na vaše objednávky.

Doporučené články