Vyklízení bytů v Praze po bývalých nájemnících

Koupili jste byt s nájemníkem a ponechali jej v bytě bydlet ještě nějaký čas, než se vám samotným přiblíží termín stěhování? Takovéto situace se v životě mohou vyskytnout mnoha lidem a ti se pak mohou dostat do nesnází. Jaké, že nesnáze máme na mysli?

Nájemník po sobě zanechá většinu svých věcí, kterých se chce zbavit – toto není nic neobvyklého a může se to přihodit i vám. Představte si, že v den předávání bytu, kdy jste se předem domluvili, že byt bude prázdný, vám pouze nájemník předá klíče, a tím to hasne. Jak jej donutit, aby si své věci někam odvezl? V podstatě nijak, protože nežli celou záležitost řešit přes právníka, a investovat další peníze do soudního sporu, který také nemusíte vyhrát, je lepší zatnout zuby a být rádi, že je konečně pryč. Můžete pak využít služby vyklízení bytů v Praze, která vás těchto břemen zbaví elegantně a v rychlosti.

krabice pro stěhování

Nájemník je tajný narkoman a výrobce drog – další možností je situace, kdy nájemník po sobě zanechá kromě starého zničeného nábytku a zdemolovaných spotřebičů i nebezpečné předměty, jako jsou různé chemikálie, injekční jehly a stříkačky atp. Pokud se vám něco podobného přihodí, dejte to firmě v Praze – vyklízení bytů předem na vědomí, aby se na situaci patřičně připravili a měli k dispozici ochranné pomůcky, desinfekci apod.

klíče od bytu

Nájemník se nechce vystěhovat – někdy se nájemníkovi z bytu nechce a musí dovnitř vniknout exekutor na základě pravomocného soudního rozhodnutí poté, co majitel podá žalobu. I tehdy se vám může hodit služba vyklízení bytů, protože uvnitř může být celá řada předmětů, které nechce ani bývalý nájemník, ani vy.

Vyklizení sklepů – někdy sice nájemník byt vyklidí a opustí jej, ale zanechá po sobě nepořádek ve sklepních kójích. Ty mohou být doslova nacpané k prasknutí různým harampádím, a vyklízecí firma je v takovém okamžiku vhodným řešením. Postará se o vlastní odvoz všech předmětů a vy nemusíte řešit ani to, že se tam nachází např. staré zářivky, které patří do úložiště nebezpečného odpadu.

Doporučené články