Tónování skel osobního vozu

Praktické výhody

Je mnoho lidí, kteří své auto mají rádi a oproti sériovému vozu se jej snaží vylepšit. Samozřejmě další postup je závislý na tom, jaký máte vkus. Někdo si dá na auto velké spoilery, nalepí pruhy na kapotu a další věci, přičemž líbí se mu to, ale pro jiného je to přehnané. Mnohdy je lepší držet se decentnějších prvků. Skvělým příkladem je zatmavení oken, protože to vzhled vozu vylepší. Samozřejmě tu máme jistě zákony, kdy musíme dodržet propustnost oken.

folie na auto

Samozřejmě ve předu to má své důvody, protože musíme mít dobrý rozhled, a to i v noci. Když tyto zákonem stanovené podmínky dodržíte a máte certifikát, tak se nemůžete obávat policie ani STK. Když se podíváme na praktické výhody, hned první je rozhodně filtrace UV zatížení, protože v létě tolik nebude dovnitř pražit, což snižuje vnitřní teplotu. Druhou výhodou je soukromí, protože do zadní části nejde vidět. Můžete tedy zvážit, jestli do zatmavení oken půjdete.

Odborná montáž

Hned jako první je potřeba vybrat kvalitní fólií, aby měla dobré vlastnosti a hlavně životnost, protože jistě nechcete, aby se po pár letech začala rozpadat. Vybírejte tedy od ověřených výrobců a dle platných zákonů. Samotná montáž také není jen tak, přičemž pokud jste ji už někdy zkoušeli, tak víte, že musíme být trpělivý, pečlivý a přesní. Když se provede špatně, tak vznikají různé bublinky, skrčený povrch a podobně.

autofolie

Abyste se těmto a dalším problémům vyhnuli, tak si raději nechte tuto práci udělat od odborníka přes fólie na auto Brno https://www.autofolieds.cz/. Tu zde používají materiál s atestem a homologací. Přesně ji ořežou dle tvaru okna a přes ověřený postup dosáhnou toho, že fólie pevně drží a má opravdu rovný povrch. Takto ji budeme mít roky a stále bude v dobrém stavu, takže zajet k profesionálovi má skutečně smysl. Přímo na webu mají online objednání, takže si v klidu vyberete termín a na něj se dostavíte.

Doporučené články