Kvalitní informace

S přítelem jsem se seznámila, když jsem hledala práci. Byla jsem čerstvě po vysoké škole, ale nechtěla jsem dělat vůbec nic složitého. Byla jsem spíše takový liberální a svobodomyslný člověk, že jsem nechtěla dělat nic v kanceláři, kdybych jenom seděla a byla bych tam pouze sama a jenom s počítačem. Takže jsem si sedla k internetu a hledala jsem nějaké různé práce, kde je hlavně zábava a kde je taky hlavně volná pracovní doba. Protože nemám ráda stereotyp, takže pro mě je spíše taková práce lepší, kde se hýbu a kde stále potkávám nové lidi. A jsem navíc taky velmi společenská, takže taky očekávám od své práce, že tam bude opravdu hodně lidí a budu komunikovat a pracovat hlavně s lidmi. Našla jsem si asi čtyři zaměstnání, do kterých jsem rozeslala svůj životopis a čekala jsem, odkud se mi ozvou. Ozvali se mi firmy kmk-design.

Na webovkách najdete mnoho informací.

Tuto firmu kmk.design jsem ještě vůbec nikdy neznala, tak jsem se podívala na webové stránky kmkdesign.cz, kde jsem uviděla kontakt na tuto firmu. Zjistila jsem, že tam dělají opravdu krásné zábradlí a taky schodiště. Byla jsem ráda, že mám taky na ně kontakt kmkdesign.cz, kde mají například provozovnu v Senohrabech. Vůbec jsem tohle nevěděla, takže jsem ráda, že konečně tohle vím.

Najdete zde noho krásných dveří.

Taky tady najdete telefonní číslo, a ne jenom jedno. Najdete tady mnoho telefonních čísel, a to včetně emailové adresy, kde vám opravdu rychle odpoví. Mě tady odpověděli ihned do druhého dne. Pokud i vás zajímají třeba různé zámečnické výrobky anebo dveře a zástěny, tak se podívejte na firmu kmk-design, kde opravdu toho najdete tolik, že byste to ani nevěděli. Jistě se vám tady taky něco zalíbí, takže pokud hledáte další věci, zkuste se tady podívat a uvidíte, co tady všechno najdete. Já sama jsem taky navíc byla překvapená, jak je ve firmě skvělý kolektiv, takže pracovat tam byla opravdu jedna báseň.

Doporučené články