Sen, který se může stát skutečností

Kdo by nemiloval moře, pláže, sluníčko a drinky. Opravdovou pohodu a dovolenou. Každý rok hledáme jinou a lepší, dražší, v jiném státě, letecky nebo autem, střídáme místa a pobyty a ve finále si stejně řekneme, že tehdy a tehdy tam a tam byla dovolená prostě nejlepší. Každý rok se doma pohádáme, protože vy chcete jet tam, manžel zase jinam. Stále velmi oblíbenou destinací je Chorvatsko vzhledem k běžně dostupnému dojezdu autem i autobusem. Lidi láká čisté moře, pohostinnost domácích, čisté pláže vhodné pro děti, dokonce i psí mazlíčky, možnost se dorozumět i česky, krásné památky a úžasné jídlo, pečivo z místních pekáren a zmrzlina.

bydlení u moře

Když se blíží čas odjezdu, říkáme si, že tady by se nám líbilo žít natrvalo, přemýšlíme, jak bychom se tam uživili, představujeme si úplně jiný život. Nechce se nám odjet tak brzy domů, navíc v určitou hodinu, protože jsme si neužili dostatečně ještě moře a mořský vzduch. Nechceme být omezováni majitelem apartmánu, který potřebuje uklidit kvůli dalším přijíždějícím hostům. Přitom tenhle sen je blíž, než si doopravdy myslíme. Každý rok utratíme za takovou dovolenou dost peněz, které by se daly využít jinak. Nemyslím tím koupit si něco pěkného na sebe, ale jste blízko. Můžete si koupit něco úžasného PRO SEBE! Co říkáte na možnost mít svůj vlastní apartmán u moře?

chorvatsko

Na Jadranu jako doma nabízí nemovitosti v Chorvatsku prodej Najadranu. Tato úžasná nabídka nových postavených, ale i zatím nepostavených apartmánů láká jistě každého, kdo nechce každý rok platit domácímu za ubytování a být omezen počtem nocí na dovolené. Dovolenou si můžete dopřát kdykoliv, protože Vám apartmán může patřit! Můžete zde pozvat své přátelé na dovolenou, na které jistě ještě nebyli, a to u Vás doma! Můžete zde strávit nejen letní dovolenou, ale třeba i Vánoce a Silvestra! Není probouzet se na krásném, slunečném místě tím Vašim snem?

Doporučené články