I ty nejlevnější betonové ploty poslouží na vaší parcele

V poslední době se mezi lidmi rozšířila výstavba oplocení z betonových prefabrikovaných dílců – panelů a sloupků, které se staví jako stavebnice metodou suchého zdění. Kam se tyto výrobky například hodí?

Nevzhledné kouty a výhledy

Nejlevnější betonové ploty Montáž MPC lze vztyčit prakticky na jakémkoli pozemku, ale nejčastěji se staví tam, kde chcete mít zajištěné soukromí anebo zabránit nechtěnému výhledu do míst, která nejsou zrovna atraktivní. Jako příklad můžeme uvést pozemky v sousedství frekventovaných silnic, pěších zón s velkým pohybem chodců, průmyslových oblastí (továren, skladů a parkovišť) anebo velkých nákupních center.

betonový plot

Jednou z možností, kam se plot také hodí, jsou rekreační chaty, které alespoň jednou stranou parcely sousedí s navážkou kompostu a dalšího zahradního odpadu. Jsou to například chatové osady, kde se lidé dohodnou vybudovat na okraji lesa za zahradami prostor pro odvážení posečené trávy nebo shrabaného listí. Betonový plot zabrání pohledu na vytyčený úsek a zároveň snižuje vliv zápachu tlejícího biologického odpadu, který je tím pádem vůči vašemu pozemku více v závětří.

kočka na plotě

Sousedské vztahy

Máte-li štěstí na prima sousedy, pobyt na chalupě je spíše za odměnu. S takovými lidmi se můžete častěji navštěvovat a provozovat různé činnosti, jako je sport, posezení pod pergolou, promítání fotek z dovolené atp. Ne všichni naši sousedé jsou však pohodoví a bezproblémoví, v životě se setkáváme i s lidmi závistivými a tam se pak může plot z betonu docela hodit. Nemusí být vysoký tři metry, stačí půl druhého metru nebo dva metry vysoká stěna a odpadne tím pádem to nejhorší – přímý fyzický kontakt, kdy si takoví lidé mohou vyhledat mnoho záminek pro vyvolání konfliktních situací. Pokud s těmito lidmi není rozumná řeč, je lepší se od nich distancovat a betonová hradba nám v tom může být výrazně nápomocná.

Doporučené články