Pěkné šaty

Jaké oblečení se vám nejvíce líbí na ženách? Mně se nejraději na ženách líbí samozřejmě a bez debat šaty. Protože šaty vyjadřují takovou ženskost, kterou ženy mají rády. A to hlavně nemluvím o mužích. Muži mají rádi, když žena je ženou a nosí takové ženské elegantní oblečení. Zároveň takové oblečení, které je dost sex. Jako příklad já jsem velká milovnice sukní a taky šatů. Nosím taky moc ráda upnuté oblečení, které krásně obtáhne a velmi zvýrazní postavu. Já si to naštěstí mohu dovolit, protože velmi pravidelně sportuji a moje postava je docela taková skvělá a v dobré kondici a formě.

černé šaty

Takže si mohou dovolit taky opravdu krátké šaty, které mi zvýraznění moje křivky. Mám postavu přesýpacích hodin, takže vím, že se tohle mužům líbí. A v létě dávám přednost samozřejmě volným šatům. Taky jsem si moc oblíbila dámské maxi šaty, které v lehkém vánku krásně vlají. Mně se tohle moc líbí a myslím si, že dámské maxi šaty nosí opravdu mnoho žen. Mám taky kamarádku, která má docela silnou nadváhu, ale taky nosí dámské maxi šaty. A musím uznat, že jí moc sluší!

barevné šaty

A tam plnoštíhlé ženy mají zase tu výhodu, že jim všechny nedostatky na postavě schovají dámské maxi šaty. Mně se tohle líbí, protože takhle si alespoň každá žena může dovolit nosit šaty, které se jí líbí. Samozřejmě, že ne ženy chtějí nosit úplně obtáhlé nebo volné maxi šaty, což respektuji. Sice tedy můžou, ale záleží to na jejich vkusu. A mě se na ženách líbí opravdu dámské maxi šaty, které působí velmi žensky a na každé ženě působí velmi romanticky. Dámské maxi šaty působí také na ženách, jako kdyby byly něžné víly. A líbí se mi také, když jsou tyto šaty ve výrazných barvách anebo v takové krásné panenský bílé. Dámské maxi šaty si můžete koupit v mnoha tvarech a taky typech na internetu, ale taky samozřejmě v kamenném obchodu, kde jsi ty to maxi šaty můžete vyzkoušet.

Doporučené články