Menstruační kalhotky jsou hitem – Dáte jim také šanci?

Menstruace patří k životu každé ženy, už jsme se na to nějak zvykly, ale přesto hledáme způsoby, jak si toto období usnadnit. Zkuste kalhotky.

Menstruační kalhotky jsou hitem – Dáte jim také šanci?

S moderními menstruačními pomůckami jakoby se v poslední době roztrhl pytel. Jistě jste už také slyšely o menstruačním kalíšku či o menstruačních kalhotkách. Mnoho žen ale považuje tyto metody za nepohodlné, nehygienické, ale obvykle jen proto, že se bojí změn a nechtějí tyhle novinky ani vyzkoušet. Určitě je to ale chyba, protože právě menstruační kalhotky mohou ženám jejich období během menstruace usnadnit a také zpříjemnit. Jaké výhody přinášejí a proč se tedy vyplatí je vyzkoušet?

menstruační pomůcky

Už žádný odpad a rozhazování peněz

Co si budeme povídat, kupovat každý měsíc jednorázové vložky nebo tampony, to zkrátka leze do peněz. Tyhle hygienické pomůcky jsou stále dražší a žena jich za svou menstruaci pravidelně potřebuje hodně. Navíc si musíme uvědomit, že jde o odpad, takže jednorázové menstruační pomůcky celkem zásadně https://ona.idnes.cz/ladislav-dusek-spolecnice-cz-hledamsponzora-cz-hledammilionare-cz-cestujzdarma-cz-gkw-/vztahy-sex.aspx%3Fc%3DA171031_102423_vztahy-sex_jup zatěžují planetu a nejen naše peněženky. V tomto jsou první výhody menstruačních kalhotek. Koupíte totiž jen jedny, v případě potřeby i dvoje, ale dále nemusíte třeba rok kupovat nic. Záleží na intenzitě menstruace i vašich potřebách, ale v zásadě ušetříte opravdu hodně peněz a navíc se budete chovat ekologicky, což je v dnešní době také důležité.

kalhotky a vložka

Zažijete pohodlí i během svých dnů

Dámské menstruační kalhotky jsou velice pohodlné, vypadají vskutku jako běžné kalhotky, jsou k dostání v mnoha barvách, velikostech, můžete si vybrat kalhotky klasické, moderní, no zkrátka jakékoliv. Po celou dobu menstruace nebudete muset řešit to, zda jste si doma nezapomněly v koupelně vložky či tampony, nebudete se muset obávat protečení, jen v případě, že máte silnější menstruaci, lze kalhotky během dne vyměnit. Ženy často hovoří i o tom, že se díky kalhotkám zbavili bolestí a nepříjemných pocitů během svých dnů.

Kalhotky jsou stoprocentně savé, jen je potřeba vybírat vždy dle toho, jak silnou menstruaci máte. Hodí se dokonce i pro nošení v noci.

Doporučené články