Léky a jejich rozvoz

Řeknu vám, že distribuce čehokoliv je opravdu složitá a taky náročná. Protože ten, kdo něco distribuuje, tak taky zodpovědný za svůj náklad a tak podobně. Člověk, který je distributor tak musí vědět co přesně distribuuje. A co má kam přesně dovážet. Pamatuji ještě taky ty časy, kdy můj otec distribuoval léčiva. Protože distribuce léčiv je opravdu hodně náročná a taky člověk musí znát základy latiny. Můj otec má tedy střední ekonomickou školu a potom si po této střední škole a po maturitě udělal ještě nástavbu na zdravotní školu. Potom taky chodil dva roky do kurzu latiny, protože on se velice zajímalo lékařství. Ovšem ale nikdy nevěděl, že bude distribuovat léčiva. To se dozvěděl až o mnoho let později. Protože otce stále zajímalo lékařství, chtěl být lékař, a to hlavně chirurg. Jenomže jak všichni víme, pokud se člověk neučí a nemá na to prostě předlohy, tak bohužel učení nepůjde tak, jak si přeje.

Léky taky denně beru.

A otec udělal opravdu sotva maturitu ze zdravotní školy, tak je potom logické, že ho nevzali taky na medicínu. Otec byl z toho velice nešťastný, takže chodil alespoň na kurzy latiny a chtěl být farmaceut. A farmaceuta dělal pouze ale jeden rok, protože ho to vůbec nebavilo. Otec si řekl, že si najde jinou práci, ale taky musí být ve zdravotnictví a dělat něco s léky, to bylo otcovo přání.

Léky jsou hodně důležité.

A otec si řekl, že distribuce léčiv pro něj bude opravdu naprosto dokonalá práce. Takovou práci vždycky chtěl dělat. Navíc otec velice rád řídil velká auta, jako například dodávky, takže distribuce léčiv otce opravdu baví a taky bavila. A u této práce vydržel až do důchodu, a to celých třicet osm let. Otec je rád, že takovou práci dělal, protože distribuce léčit je opravdu náročná práce. Distribuce léčiv je opravdu hodně důležitá práce a není jenom tak pro každého uchazeče. Kdo chce distribuovat léčiva, tak taky na to musí mít čas a taky nervy.

Doporučené články