Firma s technikou

Nikdy jsem nebyla hodně technický typ, takže jsem ani nemohla příteli pomáhat třeba například v garáži. Protože my jsme měli doma stále takové problémy, že nám stále praskal a kapal kohoutek anebo tam nefungoval záchod. A vždycky to byla opravdu taková smůla, že se tohle stalo, když přítel nebyl doma anebo byl na služební cestě. Jistě si dokážete představit, jak to pro mě bylo hrozné, když mi přestal odtékat záchod. Bylo to hrozné a taky docela trapné. Zkoušela jsem volat svému bratrovi a taky otce, jenže oni vždycky byly v práci. Oni pracují na služby, tak se nedivím.

Firma má pěkné sídlo.

Nicméně nakonec jsem musela volat nějakou službu, která mi ihned druhý den přijela pomoc. Potom přišel můj http://www.valasskemezirici.cz/nevite-kam-s-vecmi-ktere-uz-nepotrebujete/d-33387 přítel a řekl mi, že končí v práci, že bude pracovat v jiné. Byla jsem v šoku. Vůbec nevím, že chtěl opustit práci bankovního poradce. Nakonec tedy vyšlo šlo, že chce pracovat pro firmu Hro Technology s.r.o.. A začátku jsem vůbec nevěděla, co je to firma Hro Technology s.r.o.. A to jsem se dozvěděla, že se firma zabývá samými technickými věcmi.

Firma je technického rázu.

Podle mého názoru je to docela super. Protože můj přítel Měl rád techniku. A této firmě vám poradí, Pokud vám třeba nefunguje nějaký stroj anebo chcete nějaký stroj zapůjčit. Myslím si, že toto firma je opravdu vstřícná. Můj přítel řekl, že když tam byl na pohovoru, že se tam cítil velmi dobře. Taky ve firmě Hro Technology s.r.o. jsou opravdu skvělí lidé a zaměstnanci, přesně tak jak mi to přítel řekl. A jsem vážně ráda, že přítel je konečně spokojený a že našel práci, která ho baví. Ve firmě Hro Technology s.r.o. pracuje už dva roky a říká, že v lepší práci ještě nebyl. Takže jsem velmi ráda, že se mu konečně splnil sen o práci, kterou chtěl dělat. Myslím si, že pro muže je lepší nějaká technická práce než třeba v bance, která je hlavně o tom, že sedí na místě. Přítele to asi už nebavilo.

Doporučené články